Turinys

dantu-balinimo-kapos

Balta šypsena – gamtos dovana. Deja, ja džiaugtis gali ne visi: dantų atspalvį lemia daugybė įvairių veiksnių, pavyzdžiui, genetika, vaistų vartojimas, blogi įpročiai. Laikui bėgant dantų paviršiaus spalvą veikia ir įvairūs dažantys produktai, lemiamos įtakos turi prasta dantų priežiūra. Laimei, ne viskas prarasta! Dailią šypseną susigrąžinti padės dantų balinimas. Egzistuoja keletas metodų, visi jie turi savų privalumų ir trūkumų. Vienas populiariausių pasirinkimų – dantų balinimas kapomis. Kviečiame sužinoti, kodėl šį balinimo metodą renkasi daugelis pacientų.

Registruotis vizitui

Dantų balinimo kapomis privalumai

sypsena

Vienas svarbiausių šio balinimo būdo pliusų yra mažesnis dantų jautrumas. Jei kada patyrėte, ką reiškia jautrūs dantys, žinote, kad to geriau nelinkėti nei priešui. Su kapomis dantys yra balinami palengva, balinamojo poveikio intensyvumas pasiekiamas kartojant procedūras, kurių kursas, priklausomai nuo odontologo rekomendacijų trunka 10-14 dienų. Naudojamos individualiai pritaikytos kapos, todėl balinamasis gelis veikia tik tikslinėse vietose. Taip dantys ir dantenos patiria mažiau dirginimo, sumažėja dantų jautrumo rizika.
Daugelis pacientų kapas renkasi dėl patogumo. Procedūrą galima atlikti bet kada, nereikia derinti savo ir odontologo tvarkaraščių. Be to, nustatant procedūrų skaičių galima reguliuoti pageidaujamo efekto intensyvumą.

Ne mažiau svarbi ir kaina – šis balinimo metodas yra kiek pigesnis, palyginti su kitais, tačiau rezultatas išlieka ilgai, procedūra yra saugi ir profesionali.

Registruotis vizitui

Kaip atliekamas dantų balinimas namuose kapomis?

dantu-balinimo-kapos

Naudojant kapas, dantų baltumą susigrąžinsite paprastai ir saugiau. Odontologas papasakos visas smulkmenas, o taip pat vizito metu bus paimti ir Jūsų dantų antspaudai – specialistas pagal juos pagamins individualiai pritaikytas kapas. Kiekvieno žmogaus dantų forma ir sąkandis yra unikalūs, todėl kapos turi puikiai priglusti, taip veiklioji medžiaga veikia tiksliai ten, kur reikalinga.
Kai kapos bus pagamintos, gausite visą priemonių komplektą ir procedūras galėsite atlikti savarankiškai. Kapos yra užpildomos balinamuoju geliu ir laikomos ant dantų tam tikrą laiką. Odontologas, atsižvelgdamas į dantų būklę ir kitus parametrus, parinks tinkamiausią balinamojo gelio intensyvumą ir rekomenduos, kiek turėtų trukti viena procedūra bei visas jų kursas.

Išimtas kapas reikia nuplauti po tekančiu vandeniu, jas patogu laikyti specialioje dėžutėje, kurią rasite balinimo rinkinyje.

Dantų balinimas kapomis: kaina

Jei galvojate, kad balta šypsena – labai brangus malonumas, klystate. Pasirinkus dantų balinimą kapomis neteks daug išlaidauti, o balta šypsena džiugins ilgai. Vieno žandikaulio balinimo namuose su individualiomis kapomis kaina70 eurų. Į komplektą įskaičiuota ir gydytojo konsultacija bei du švirkštai balinimo medžiagos – gelio, kurių tikrai pakaks visai balinimo procedūrai.

Parduotuvėse yra siūlomi neprofesionalūs komplektai su kapomis, kurie kainuoja dar pigiau. Vis dėlto jais pasitikėti neverta, nes netinkamai parinkta balinamoji medžiaga gali dantims padaryti neatitaisomos žalos. Be to, pigios kapos neatitinka individualaus dantų kontūro, todėl taip balinant dantis alinamos dantenos, gali kilti sunkių alerginių reakcijų.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Vieno žandikaulio balinimas namuose su individualiomis kapomis

70

Registruotis vizitui

Ar reikalinga speciali dantų priežiūra?

Truputis atidumo renkantis maisto produktus periodu, kol atliekate dantų balinimo procedūras, yra tikriausiai vienintelis šio metodo minusas. Tačiau jį tikrai lengva įveikti, balinant dantis tereikia vengti tokių intensyviai dažančių produktų kaip kava, burokėliai, arbata, raudonasis vynas, morkų sultys ir pan.
Pabaigus balinimo procedūrų kursą, galima mėgautis įprasta mityba, tačiau būtina kaip ir visada kruopščiai prižiūrėti dantis – taip balinimo rezultatai išliks ilgiau. Vėliau procedūrą galima pakartoti, odontologas rekomenduos, po kiek laiko vėl balinti dantis būtų optimaliausia.