Turinys

dantu-balinimas-diodine-lempa

Sakoma, kad daili šypsena – geriausias papuošalas. Ir iš tikrųjų, juk būtent į šypseną pirmiausiai atkreipiame dėmesį sutikę žmogų. Balti dantys, kuriais anksčiau galėdavo didžiuotis tik Holivudo žvaigždės, šiandien yra kiekvienam pasiekiamas malonumas. Modernios technologijos leidžia spindesį šypsenai sugrąžinti greitai ir paprastai. Norite ir vėl džiaugtis akinančiai balta šypsena, tačiau nežinote, kaip pasiekti šio rezultato be skausmo ir didelių investicijų? Ofisinis dantų balinimas yra atsakymas į visus Jūsų klausimus.

Registruotis vizitui

Ofisinis dantų balinimas diodine lempa

dantu-balinimas-pries-ir-po

Šis dantų balinimo būdas yra pažangus, saugus ir neskausmingas. Jis pasižymi daugybe privalumų, todėl yra gana populiarus. Daugeliui pacientų itin priimtina ir tai, kad diodine lempa dantys yra balinami ne tik saugiai, bet ir greitai.
Visų pirma, prieš pačią dantų balinimo procedūrą reikėtų atlikti burnos higieną. Jos metu yra sprendžiamos tokios problemos kaip dantų akmenys, pašalinamos apnašos ir kt. Šios procedūros metu odontologas taip pat gali patikrinti plombų būklę, nustatyti ėduonį, kurį reikėtų išgydyti iki balinant dantis.

Kai dantų būklė yra tinkama, galima pradėti kelionę baltos šypsenos link. Pati balinimo diodine lempa procedūra trunka vidutiniškai 30-45 min. Pasiruošimas itin paprastas: odontologas prieš procedūrą padengs dantenas specialia medžiaga, kuri sudaro apsauginę plėvelę. Balinamas danties paviršius yra dengiamas balinamuoju geliu, kurį veikimą aktyvuoja lempos šviesa. Po to dantys yra padengiami jautrumą mažinančiu geliu, kuris minimalizuoja nemalonius pojūčius.

Registruotis vizitui

Atliekant ofisinį dantų balinimą daugybė privalumų

sypsena

Būdų balinti dantys yra daug ir įvairių, vienus jų taiko profesionalūs odontologai, o kitus net galima išbandyti namuose, savarankiškai. Nors kiekvienas metodas turi savo pliusų ir minusų, ofisinio dantų balinimo savybės yra vienos patraukliausių.
Visų pirma, pacientams itin patogu šiuo būdu balinti dantis dėl trumpos procedūros trukmės, kuri dažnai siekia vos pusę valandos. Tiek laiko lengvai atrasite net per pietų pertrauką, o balta šypsena to tikrai verta!

Nors optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 2-3 procedūrų kursas, jau po pirmojo vizito matysite teigiamus pokyčius – dantys taps baltesni, pakis jų atspalvis. Galutinis rezultatas priklauso nuo individualių dantų savybių, tačiau jau po pirmojo balinimo atspalvis pakinta keletu tonų.

Ofisinis dantų balinimas: kaina

Vienas esminių šio dantų balinimo būdo privalumų yra patraukli kaina ir ilgai išliekantis rezultatas. Daugelis kitų metodų yra arba labai brangūs, arba pasižymi trumpalaikiu efektu, tad nėra patrauklus pasirinkimas. Kai balinimui naudojama diodinė lempa, pavyksta suderinti daugybę privalumų.

Vienos procedūros kaina gali svyruoti priklausomai nuo įvairių veiksnių. Norintys sutaupyti ir šypseną pasigražinti pigiau, turėtų pasinaudoti įvairiomis akcijomis. Pavyzdžiui, akcijos metu kabinetinis dantų balinimas vieno vizito metu su diodine lempa kainuoja 148 eurus.

Paslauga

Kaina

Kabinetinis dantų balinimas diodine lempa

148 € 200 € Akcija

Jūsų šypsena neabejotinai verta šios investicijos, nes puikiu rezultatu galėsite džiaugtis ilgai. Atlikus procedūrą gydytojas stomatologas suteiks išsamią konsultaciją ir pamokys, kaip prižiūrėti dantis, kad jie kuo ilgiau išlikti akinančiai balti ir sveiki.

Registruotis vizitui