Dantų implantavimas

Turinys

Dantų implantavimas

Jei nutiko taip, jog dėl vienų ar kitų priežasčių netekote danties ar kelių dantų, tai implantavimas padės greitai ir efektyviai atsikratyti šios problemos visam laikui. Nors odontologijos sektoriuje implantacija sėkmingai taikoma jau kelis dešimtmečius, mūsų šalyje šis metodas vis dar populiarėja – džiaugiamės, kad pacientai įvertina implantavimo naudą ilgalaikėje perspektyvoje, ilgą privalumų sąrašą ir prioritetą vis dažniau teikia šiam danties atkūrimo būdui.
Dantų implantavimas yra pažangiausia metodika, padedanti atkurti kramtymo funkciją, užkertanti kelią žandikaulio irimui dėl danties nebuvimo bei dovanojanti tobulą šypseną.

Registruotis vizitui

Dantų implantų kaina

Dantų implantų kaina mūsų odontologijos klinikoje yra 450–600 eurų. Kodėl toks kainų diapazonas? Nes kainą lemia tai, kokio gamintojo bei iš kokios medžiagos (titanas arba titano ir cirkonio lydinys) implantas gaminamas. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite pigesnį, ar brangiausią variantą, implantai bus aukštos kokybės, nes dirbame tik su patikimais gamintojais ir aukštus kokybės standartus atitinkančiomis priemonėmis, medžiagomis.

Paslauga

Kaina (Eur)

Dantų implantai (kaina priklauso nuo implanto gamintojo, medžiagų)

550 – 650 €

Registruotis vizitui

Kokia viso danties atkūrimo kaina? Pastaroji susideda iš implanto, atramos ir vainikėlio (danties protezo) kainų. Šių trijų elementų kainų suma bus galutinė Jūsų naujojo danties kaina.

Dantų implantų akcijos

Šiuo metu vyksta dantų implantų akcija: dantų implantas nuo 550 Eur. + nemokama konsultacija Lazdynų filiale

Registruotis vizitui

Dantų implantavimas, ne paslaptis, brangi paslauga. Nieko nuostabaus, implantui naudojamos brangios medžiagos, procesas gana sudėtingas, o Jūs gaunate naują dantį visam gyvenimui. Bet būtent kaina vis dar yra tas veiksnys, dėl kurio ne visi pacientai implantavimo teikiama nauda gali pasinaudoti. Siekdami suteikti platesnes galimybes ir atsižvelgdami į visus turimus ir potencialius savo klientus, sudarome galimybę dantų implantus įsigyti kiek mažesne kaina – sekite informaciją mūsų svetainėje ir pasinaudokite dantų implantams taikomomis akcijomis.

Danties implantai

Danties implantas

Kas yra danties implantas? Neretai klaidingai danties implantai laikomi naujais dantimis. Bet yra nevisai taip, nes implantas yra natūralios šaknies pakaitalas, kuris įsriegiamas į kaulą. Prie implanto vėliau tvirtinamas naujas dantis.

Dantų implantų gamybai naudojamas titanas arba titano ir cirkonio lydinys. Iš šių medžiagų pagamintas varžtelis ir bus implantas, įsriegiamas į žandikaulį chirurginės intervencijos būdu. Kodėl būtent titanas? Jam būdingas tvirtumas, bet drauge ir lengvumas. Negana to, titanas nesukelia alerginių reakcijų ir pasižymi puikiomis suaugimo su kaulu savybėmis, kas implantacijoje yra labai svarbu. Minėtos savybės ir suderinamumas su kauliniu audiniu užtikrina, kad implantas sėkmingai prigis, kaulas jo nepalaikys svetimkūniu. Įsriegus implantą kurį laiką jis paliekamas ramybėje, kad prigytų. Gera žinia ta, kad laukiant, kol implantas prigis, Jums nereikės būti be danties – esant poreikiui į turšią ertmę galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau bus pakeistas vainikėliu.

Kaip vyksta implantavimo procesas? Pirmiausia prarasto danties vietoje padaromas nedidelis pjūvis dantenose. Tuomet dantų implanto įsriegimui paruošiama vieta, o tai padarius, įsriegiamas ir pats implantas. Operuota vieta užsiuvama ir implantas, kaip minėjome, paliekamas prigyti. Jam sėkmingai prigijus kauliniame audinyje dedama speciali dantenų formavimo detalė, daromas dantų lanko atspaudas ir ant atramos pritvirtinamas danties protezas. Kokio implanto man reikia? Susisiekite su mumis dėl konsultacijos.

Registruotis vizitui

Kuo naudinga dantų implantacija?

Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad danties praradimas, ypač jauname amžiuje, lemia kompleksų, nepasitikėjimo savimi atsiradimą, danties netekimas neretu atveju suponuoja ir žmogaus atsiskyrimą, socialinio gyvenimo apribojimą, mat juntamas diskomfortas dėl savo išvaizdos. O ką jau kalbėti apie suprastėjusią kramtymo funkciją ir irstantį žandikaulio kaulą, jame nesant danties šaknies. Siekiant neutralizuoti visus šiuos neigiamus veiksnius danties implantavimas ir protezavimas bus tobulas sprendimas, vėl suteiksiantis gyvenimo džiaugsmą.

Registruotis vizitui