Profesionali burnos higiena

Turinys

Dantys po profesionalios higienos

Besirūpinantiems savo burnos ertmės higiena ir dantenų bei dantų sveikata rekomenduojama periodiškai atilikti burnos higienos procedūrą, užtikrinančią nepriekaištingą apnašų, akmenų pašalinimą ir apsaugą nuo karieso ir dantenų bei dantų ligų.

Burnos higienos poreikį pagrindžia tai, jog ne visada preciziškai išsivalome dantis rytais ir vakarais, be to, kai kurie akmenys, susikaupę ant dantų paviršiaus, plika akimi nė nepastebimi, bet ilgalaikėje perspektyvoje gali sukelti rimtų nemalonumų. Sutikime, gyvenimo temptas dažnai sąlygoja nepilnavertę dantų ir burnos ertmės priežiūrą. Rytais skubame greičiau išsivalyti dantis ir lėkti į darbą, vakarais esame pavargę ir dantis išsivalome nebe taip atsakingai, kaip reikėtų, o ir dantų šepetėlis – ne visagalis, jis negali pašalinti visų ant dantų susikaupusių apnašų. O štai pastarosios, kai neišvalomos, kietėja ir virsta dantų akmenimis, kurie – tobula terpė kauptis bakterijoms, sukeliančioms kariesą, periodonto ir kitas ligas. Ir dar – netinkama burnos ertmės priežiūra taip pat yra itin palanki terpė infekcijoms atsirasti ir plisti, o pastarosios siejamos su širdies ligomis, diabetu ir pan. Taigi, priežasčių, kodėl būtina profesionali burnos higiena, sąrašas yra netrumpas ir įtikinantis, kad periodiškai patikėti burnos higieną specialistams yra būtina.

Registruotis vizitui dabar

Profesionali burnos higiena apima kelias burnos ertmėje atliekamas procedūras. Tai – dantų apnašų ir dantų akmenų valymas, fluoro ir kitų gydomųjų preparatų aplikacijos, dantų paviršiaus poliravimas, plombų paviršiaus poliravimas.

Burnos higienos kaina

Burnos higienos kaina mūsų odontologijos klinikoje yra fiksuota. Kainą pateikta lentelėje. Jei turite daugiau klausimų apie burnos higienos procedūrą, parašykite mums el. laišką arba paskambinkite į kliniką. O jei gyvenate Vilniuje, visada esate laukiami konsultacijai, burnos higienos ar kitoms procedūroms. Besidomintiems potencialiems pacientams suteikiame išsamią informaciją ir atsakome į iškilusius klausimus.

Paslauga

Kaina (Eur)

Profesionali burnos higiena

65 – 85 €

Mūsų klinikoje profesionalią burnos higieną atlieka tik puikiai šią procedūrą išmanantys ir nuolat besitobulinantys specialistai. Naudojame pažangią, modernią techniką, aukštos kokybės medžiagas, tad garantuojame nepriekaištingą paslaugų kokybę.

Burnos higienos akcija

Profesionali burnos higiena, kurios metu atliekamas kruopštus dantų akmenų valymas, rekomenduojama atlikti ne rečiau kaip kartą per metus. Bet dažnesnis apsilankymas bus sveikintinas, nes procedūrų poreikio dažnumas priklauso nuo to, kiek dėmesio skiriama asmeninei dantų priežiūrai, koks yra akmenų kaupimosi intensyvumas.

Jei norite kiek pataupyti ir domina mažesnė kaina už burnos higieną – akcija bus idealus sprendimas. Sekite informaciją mūsų odontologijos klinikos internetinėje svetainėje ir pasinaudokite skelbiamomis akcijomis.

Registruotis vizitui dabar

Kaip atliekama profesionali burnos higiena?

Procedūra trunka apie 40–60 min. Pirmiausia specialiu instrumentu pašalinamos apnašos nuo dantų paviršiaus, vėliau, naudojant specialią sistemą, šalinamos pigmentinės apnašos, susidarančios vartojant daug arbatos, kavos, taip pat nuo rūkymo. Atliekamas ir dantų akmenų valymas. Kitas žingsnis – dantų poliravimas, naudojant šepetėlius ar kitus tam skirtus prietaisus bei specialią pastą.

Burnos higieną atlikę specialistai, jei įžvelgia tam tikrų asmeninės burnos ertmės ir dantų priežiūros trūkumų, paaiškina pacientui, kai tinkamai prižiūrėti dantis ir užtikrinti burnos higieną pačiam.

Atliekant profesionalią burnos higieną atsiskleidžia periodonto ligos arba grėsmė joms išsivystyti. Specialistas apie tai visada informuoja pacientą ir pasiūlo sudaryti gydymo planą.