Dantų kanalų gydymas

Turinys

Dantų kanaų gydymas

Vargina danties jautrumas, pulsuojantis skausmas, kuris ypač paaštrėja suvalgius arba atsigėrus ko nors karšto arba šalto? Šie simptomai suteikia pagrindą manyti, kad negalavimo priežastis yra pulpitas, kuriam esant reikalingas danties kanalų gydymas. Nekentėkite ir neatidėliokite vizito pas stomatologą, nes pulpito sukeltas skausmas tik stiprės, kaip reikiant neigiamai paveikdamas Jūsų gyvenimo kokybę.

Registruotis vizitui

Dantų kanalų gydymo kaina

Dantų kanalų gydymo kaina priklauso nuo kelių aspektų. Pirmiausia, turite žinoti, jog dantis neretai turi ne vieną kanalą, o 2–3 ar net keturis. Dantų kanalų skaičius yra bene esminis veiksnys, stipriai reguliuojantis dantų kanalų gydymo kainą. Taip pat finansinį aspektą lemia konkretus danties pažeidimas ir gydymui sunaudotų medžiagų kiekis. Tikslią gydymo kainą galėsime pasakyti tik apžiūrėję Jūsų dantį, įvertinę būklę ir parinkę tikslingą gydymo planą. Jei tik yra galimybė, visada pacientui pateikiame kelias gydymo alternatyvas, atsižvelgdami į finansinius aspektus ir tinkamiausius gydymo būdus.

Mums svarbu, kad pacientams būtų prieinamos dangų kanalų gydymo paslaugos, mat norime, jog visi galėtų pasinaudoti jomis ir turėti sveikus, neskaudamus dantis. Siūlome aukštą paslaugų kokybę už konkurencingą kainą.

Paslauga

Kaina (Eur)

Vieno kanalo mechaninis paruošimas

35

Vieno kanalo paruošimas mechaniniais instrumentais

45

Vieno kanalo plombavimas gutaperčia

45

Vieno kanalo pergydymas (seno užpildo išėmimas)

30 – 50

Šaknies atkūrimas stiklo pluošto kaiščiu + 1 kaištis

85+20

Perforacijos uždarymas (MTA)

30

Registruotis vizitui

Pulpitas

Pulpito pažeistas dantis

Kas yra pulpitas? Tai danties viduje esančio minkštojo darinio, vadinamo pulpa, uždegimas. Pulpitą galima įtarti, jei vargina danties skausmas suvalgius ar atsigėrus ko nors karšto arba šalto, jei juntamą danties skausmą galima apibūdinti kaip pulsuojantį, taip pat jei dantyje yra matoma akivaizdi nešvari ertmė. Paprastai esant pulpitui iš burnos sklinda nemalonus kvapas.

Kokios pulpito priežastys?

Dažnai pulpitas atsiranda dėl netinkamos dantų priežiūros, todėl savo pacientams visada akcentuojame tinkamos dantų priežiūros reikšmę ir, prireikus, paaiškiname, kaip tinkamai prižiūrėti dantis. Pulpitas yra karieso komplikacija, o kariesas, žinome, atsiranda nesivalant ar blogai valant dantis.

Nors dažniausiai puplitą sukelia netinkama dantų priežiūra, visgi gali būti ir daugiau šios ligos priežasčių, pavyzdžiui, dantų traumos, nulūžęs dantis, nuskilusi danties karūnėlė (tokiais atvejais danties pulpa tarsi apsinuogina). Dar pulpitą gali sukelti infekcijos, patekusios į pulpą iš aplinkinių audinių. Parodontozė – dar viena pulpito priežastis.

Pulpito gydymas

Paprastai pulpitas gana greitai pacientus atveja į odontologo kabinetą. Specialistai pirmiausia pašalina pulpą, kanalai yra apdorojami mechaniškai, tada naudojami antiseptikai, neretai prireikia ir antibiotikų. Antiseptikams atlikus savo darbą danties kanalai ir pats dantis yra užplombuojami.

Mūsų klinikoje odontologai išskirtinį dėmesį skiria nepriekaištingam kanalų išvalymui ir užplombavimui. Kodėl tai svarbu? Danties kanalą privalu išvalyti idealiai, kad neliktų nė menkiausių infekcijos užuomazgų, kurios galėtų toliau ardyti aplinkinius audinius. Jei taip nutinka, po kurio laiko iškyla poreikis kanalą pergydyti, nes pacientą ir toliau kamuoja skaudantis dantis. Tinkamas uždegiminių židinių nuslopinimas yra vienas svarbiausių aspektų danties kanalo gydymo procese.

Pulpitas gydomas etapais, todėl prireikia kelių apsilankymų pas stomatologą. Džiaugiamės savo profesionalia odontologų komanda, kurios rezultatai, platus klientų sąrašas ir palankūs jų vertinimai pagrindžia aukštus veiklos rezultatus ir kokybiškai teikiamas paslaugas.

Dantų kanalų gydymui naudojame pažangią šiuolaikinę techniką, leidžiančią kanalų gydymo procesą padaryti neskausmingą, nekeliantį pacientui diskomforto ir suponuojantį geriausius gydymo rezultatus.

Registruotis vizitui