Dantų protezavimas

Turinys

Dantų protezavimas

Šiandieninės technologijos žengia itin sparčiai į priekį ir pažeria mums vis daugiau galimybių įvairiose gyvenimo srityse. Ne išimtis – odontologija. Šiandien galime džiaugtis galimybe protezuoti dantis ir turėti tobulą šypseną.

Dantų protezavimas yra procedūra, kurią atliekant atkuriami danties audiniai. Paprastai dantų protezavimą rekomenduojame pacientams, kurių dantys yra stipriai pažeisti ar praradę estetinę išvaizdą. Išimami protezai tiks tiems, kurie prarado vieną, kelis ar net didelę dalį dantų. Pažangios technologijos lemia, kad šiandien protezavimo procedūros atliekamos pacientui nejaučiant visiškai jokio diskomforto, gana sparčiai ir sklandžiai. „Videnta“ komanda – tai profesionalūs odontologai, besispecializuojantys skirtingose odontologijos srityse, tad galime pasiūlyti klientams platų paslaugų spektrą. Dantų protezuotojai nuolat tobulina savo žinias, praktinius įgūdžius ir užtikrina aukščiausios kokybės dantų protezavimo paslaugas.

Registruotis vizitui dabar

Dantų protezavimo kaina

Dantų protezavimo kaina yra investicija į Jūsų tobulą šypseną, pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę. Paslaugos kainai įtakos turi keli aspektai, pavyzdžiui, koks danties pažeidimas, kiek išlikusio natūralaus danties audinio, koks dantų protezavimo būdas pasirenkamas ir pan.

Jei turite daugiau klausimų apie procedūrą ar nežinote, koks protezavimo būdas Jums tinkamiausias, laukiame Jūsų skambučių ar el. laiškų.

Dantų protezavimo kainos:

Paslauga

Kaina (Eur)

Dantų protezavimas metalo keramikos vainikėliu

240 €

Metalo keramikos vainikėlis ant implanto

350 €

Dantų protezavimas cirkonio oksido vainikėliu

350 €

Dantų protezavimas cirkonio oksido vainikėliu su keramine apdaila

450 €

Cirkonio oksido vainikėlis ant implanto

450 €

Išimamų dantų protezų kaina

350 – 450 €

Tobulesni išimami dantų protezai

500 €

Registruotis vizitui dabar

Išimami dantų protezai

Išimami dantų protezai

Nors odontologija sparčiai tobulėja ir rinkoje atsiranda naujų, pažangių protezų, visgi išimami dantų protezai dar yra populiarūs ir tampa dažnu pasirinkimu. Šio tipo protezai nekelia didelio diskomforto, patikimai laikosi (efektyvumui padidinti siūlome naudoti specialius klijus), nesunkiai prižiūrimi. Nakčiai išimami dantų protezai turėtų būti laikomi specialiame skystyje, neutralizuojančiame per dieną susikaupusias bakterijas ir nešvarumus.

Daliniai arba pilni išimami dantų protezai puikiai palaiko žandikaulio funkciją, leidžia kramtyti maistą ir jaustis taip, tarytum turėtumėte sveikus savus dantis.

Išimami dantų protezai – kaina, kurią sumokate už plačią ir dailią šypseną, gyvenimo džiaugsmą. Turėdami gražius dantis Jūs vėl galėsite nevaržomai šypsotis, dalyvauti socialiniame gyvenime, nesigėdyti savo šypsenos ir džiaugtis bendravimu su kitais.

Dantų protezų plokštelės

Dantų protezų plokštelės

Jei praradote visus ar didelę dalį dantų, tiesiog būtina juos vienu ar kitų būdu atkurti, siekiant sugrąžinti prarastą pasitikėjimą savimi, puikią išvaizdą, estetiką ir, žinoma, žandikaulio sąnario funkciją bei kramtymo efektyvumą. Vienas geriausių pasirinkimų – dantų protezų plokštelės. Tai idealus sprendimas, jei dar yra likę natūralių dantų, už kurių užkabintas ir užraktais pritvirtintas lanko atraminis protezas burnoje nejudės, nebus juntamas joks diskomfortas. Dantų protezų plokštelės atrodo estetiškai, jos patogios ir funkcionalios.

Fiksuoti dantų protezai

Fiksuoti dantų protezai, dažnai pavadinami vainikėliais, užklotais ir kt., puikiai tinka, jei yra likę natūralaus danties audinio. Toks protezavimo būdas garantuoja efektyvesnę kramtymo funkciją, taip pat tokių protezų priežiūra nereikalauja papildomo laiko (juos valysite it natūralius dantis), o estetiška, natūrali išvaizda ir patogumas yra vieni didesnių privalumų.

Fiksuoti dantų protezai

Tobulesni dantų protezai

Pasitaiko, kad klientams pasiūlius išimamus dantų protezus jie teiraujasi kitų alternatyvų, kurios būtų dar patogesnės ir pažangesnės. Tokiu atveju siūlome dantų implantus, kurių privalumų sąrašas labai solidus: jų nereikės išimti; implantai stabilūs, todėl nė nejusite, kad tai – ne natūralus Jūsų dantis; galėsite valgyti kokį tik norite maistą; bus idealiai atkurta kandimo, kramtymo ir kitos funkcijos; užtikrins estetišką vaizdą; implantai – investicija visam gyvenimui. Tai dar nebaigtinis tobulesnių dantų protezų privalumų sąrašas, kuriuo gali mėgautis kiekvienas mūsų klientas, pasirinkęs šią paslaugą.

Registruotis vizitui dabar