Gydytojai

Odontologai Vilniuje

Erika Padij

Gydytoja odontologė


Gydytoja atlieka suaugusių ir vaikų terapinį gydymą – dantų plombavimą, šaknų kanalų gydymą vietinėje nejautroje. Konsultuoja burnos ligų profilaktikoje, daro profesionalią burnos ertmės higieną. Protezuoja fiksuotais ir išimamais dantų protezais, dirba su valstybinėmis ligonių kasomis. Atlieka dantų šalinimą, teikia skubią pagalbą skausmo metu.


lietuvių, anglų, rusų


Viršuliškių filialas

Loreta Sinkevičienė

Gydytoja odontologė-ortopedė


1978m. baigė KMI Stomatologijos fakultetą. Gydytoja odontologė dirba be pertraukų jau 39 metus, todėl yra įgijusi didelę darbo patirtį. Gydo ir protezuoja pacientus, turi gyd.odontologo ir gyd.odontologo-ortopedo licencijas. Tobulinosi Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, stažavosi Vokietijoje.


lietuvių, rusų


Viršuliškių filialas

Gytis Čekanauskas

Gydytojas odontologas


Gydytojas odontologas Gytis Čekanauskas yra Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narys. Domisi odontologijos mokslo naujovėmis, nuolat dalyvauja konferencijose,seminaruose. Specializacija: suaugusiųjų ir vaikų terapinis ir chirurginis gydymas, protezavimas.


lietuvių, anglų, rusų


Fabijoniškiš filialas

Laima Beržauskienė

Gydytoja odontologė


2010 m. baigusi studijas Kauno medicinos universitete ir įgijusi gyd.odontologo kvalifikaciją. Konsultavimas ir apžiūra. Suaugusių ir vaikų gydmas. Protezavimas su TLK kompensacija. Gydymo bei protezavimo plano sudarymas. Terapinis (dantų) gydymas; pilnas danties vainiko atstatymas plombine medžiaga Protezavimas vainikėliais, tiltiniais protezais (metalo keramika, cirkonio keramika, bemetalė keramika);
Protezavimas ant implantų;
Protezavimas pilnais ir daliniais išimamais plokšteliniais protezais (kietos, minkštos plokštelės)


lietuvių, anglų, rusų


Lazdynų filialas

Erika Vaitiekūnaitė

Burnos priežiūros specialistė


Atsakingas požiūris į darbą, jauna, gabi, kompetitinga. Norinti dirbti ir mokytis.
Teikiamos konsultacijos pacientams dėl individualios burnos higienos ir sveikos gyvensenos. Taip pat atliekama profesionali burnos higiena ir dantų balinimas, karieso profilaktikos procedūros ICON.


lietuvių


Lazdynų filialas

Gintarė Kacėnaitė

Gydytoja odontologė


Baigė Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą ir pacientais rūpinasi nuo 2013 m. 2020 – 2023 m. narystė Valensijos odontologų asociacijoje ir darbo praktika bei kvalifikacijos kėlimas privačiose klinikose Ispanijoje. Specializacija: terapinis gydymas, endodontija, estetinis dantų plombavimas.


lietuvių, anglų


Fabijoniškių filialas

Andrei Tsupikau

Gydytojas odontologas


Gydytojo specializacija: chirurgija, implantacija, protezavimas.
15 metų patirtis. Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją tarptautinėse konferensijose Italijoje, Turkijoje, Graikijoje. Nuo 2021 m. Tarptautinės organizacijos ITI narys.


lietuvių, anglų, rusų


Lazdynų filialas

Vismantė Dautoriūtė

Gydytoja odontologė


Atlieka dantų karieso gydymą, dantų šaknų kanalų gydymą, estetinį plombavimą. Didelį dėmesį skiria pacientams, suteikdama išsamią konsultaciją apie jų dantų būklę. Dažnai dalyvauja gydytojams odontologams skirtose konferencijose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose.


lietuvių, anglų


Lazdynų filialas