Estetinis dantų plombavimas

Turinys

Po estetinio dantų plombavimo

Greičiausiai nesuklysime pasakę, kad žavinga, spindinti ir estetiška šypsena yra kiekvieno, besirūpinančio savo išvaizda, siekiamybė. Tai vienas reprezentacinių įvaizdžio elementų, todėl visi norime ją turėti nepriekaištingą. Visgi realybė tokia, jog nuostabia šypsena gali džiaugtis toli gražu ne kiekvienas – nuskilęs danties kamputis, savo darbą atlikęs dantų ėduonis, netaisyklinga dantų forma ar negraži spalva kaip reikiant gadina reikalus. Bet išeitis yra! Tokiu atveju reikalingas estetinis plombavimas..

Registruotis vizitui

Estetinis plombavimas – kas tai?

Dažnai pacientai pirmą kartą išgirdę apie estetinio plombavimo rekomendaciją, klausia: kas yra estetinis plombavimas? Kalbant trumpai, tai yra pilnos dantų anatominės formos atkūrimas arba naujos anatominės formos suteikimas dančiui. Estetinį plombavimą dalinai galima prilyginti menui, mat šios procedūros metu atkuriamos visos prarastos danties vagelės, kauburėliai, darantys dantį unikalų, estetinio plombavimo metu galima keisti danties spalvą, formą, jei ji buvo netaisyklinga, taip pat ir kryptį, drauge išsaugant likusius sveikus danties audinius. O svarbiausia, kad procedūra suteikia progą atkurti ne tik estetinį danties vaizdą, bet ir jo funkcijas. Taigi, estetinis plombavimas leidžia pamiršti, kas yra kreivi, nedailūs, nuskilę dantys ir džiaugtis nepriekaištinga šypsena.

Dažnai pacientai susiduria su dilema: dantį estetiniu būdu plombuoti ar protezuoti? Tad verta paminėti estetinio plombavimo pranašumus. Pirmiausia, tai daug spartesnis procesas, palyginti su protezavimu, todėl taupomas ne tik laikas, bet ir pinigai. Kitas svarbus aspektas – procedūros metu pašalinama kur kas mažiau danties audinių. Negana to, estetinis plombavimas yra nepamainomas būdas greitai atgauti pradinę išvaizdą, jei netikėtai nuskyla dantis, kas gali pasitaikyti bet kuriam žmogui visiškai netikėtai. Sutikime, nuskilęs dantis kaip reikiant neigiamai paveiktų pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę, tad toks greitas ir kokybiškas problemos sprendimas labai pasiteisins.

Estetinė šypsena

Estetinis plombavimas: kaina

Estetinio dantų plombavimo kaina – tai kaina, kurią sumokate už tobulą šypseną, suteikiančią pasitikėjimo savimi. Procedūrą atlieka tik savo srities profesionalai. Džiaugiamės „Videnta“ kolektyve turėdami profesionalius, imlius naujovėms odontologus, nuolat tobulėjančius, gilinančius savo žinias bei įgūdžius. Todėl neabejokite, kad Jūsų šypsena bus patikimose rankose. Estetiniam plombavimui naudojame tik pažangią įrangą ir aukštos kokybės medžiagas, siekdami užtikrinti geriausią rezultatą ilgalaikėje perspektyvoje.

Procedūros kaina skiriasi, priklausomai nuo tam tikrų kriterijų, pavyzdžiui, kiek dantų reikia plombuoti, kiek yra likę natūralaus danties audinio, koks danties pažeidimas, kiek medžiagų reikės sunaudoti estetinio plombavimo metu.

Mūsų patirtis rodo, jog dažnai estetiniu būdu plombuoti tenka priekinius dantis. Priekinių dantų estetinio plombavimo kaina nuo 120 Eur. už nepriekaištingą šypseną per gana trumpą laiką. Būtent procedūros atlikimo laikas daugeliui pacientų yra labai patrauklus ir lemia jų apsisprendimą dėl estetinio plombavimo, mat pažeistas ar juo labiau nuskilęs priekinis dantis paskatina pacientus apriboti savo laisvalaikį, mėgiamas veiklas, susitikimus su draugais, smunka pasitikėjimas savimi.

Registruotis vizitui

Estetinio dantų plombavimo kainos:

Paslauga

Kaina (Eur)

Estetinis dantų plombavimas

80 – 140 Eur.

Priekinių dantų estetinis plombavimas

120 – 140 Eur.

Registruotis vizitui dabar

Estetinis plombavimas pigiau

Procedūra nėra labai pigi, bet jos teikiama nauda to verta. Jei norite, kad estetinis plombavimas kainuotų kiek mažiau, sekite informaciją mūsų svetainėje internete ir nepraleiskite šaunių pasiūlymų – pasinaudokite skelbiamomis akcijomis tam tikroms paslaugoms. Estetinis plombavimas pigiau – šansas taip reikalingą paslaugą gauti už dar mažesnę kaina!