Vaikų dantų gydymas

Turinys

Vaikų odontologija

Mažųjų dantukais privalu tinkamai rūpintis nuo tada, kai jie prasikala. Šiais laikais galime rasti daug informacijos apie dantų priežiūrą, kaip ir kada vaikų dantukus valyti, kokias priemones naudoti ir pan. Tikslinga ir periodiškai lankytis pas odontologą – ne tik tada, kai dantį ima skaudėti, bet ir profilaktiškai, siekiant užkirsti kelią didesniems dantukų pažeidimams ir identifikuoti galimą riziką dar jai nepadarius didelės žalos. Mažiesiems reikia diegti ne tik tinkamos dantų priežiūros ir burnos higienos įpročius, bet ir pozityvų požiūrį į odontologus bei lankymąsi jų kabinete.

Vaikų dantų gydymas yra labai atsakinga procedūra, nes gydytojas turi ne tik puikiai atlikti savo darbą, bet ir pabūti savotišku psichologu, prisidedančiu prie vaiko paruošimo ir gerosios patirties gydytojo kabinete.

Rekomenduojama bent kartą per metus suplanuoti vaiko vizitą pas odontologą, siekiant formuoti tinkamą vaiko požiūrį į dantukų priežiūros reikšmę ir svarbą bei norint laiku pastebėti dantų pažeidimus bei sparčiai ir visiškai neskausmingai juos išgydyti.

Registruotis vizitui

Vaikų dantų gydymas Vilniuje

Odontologijos klinikos „Videnta“ veikia Vilniuje (Lazdynuose, Viršuliškėse, Fabijoniškėse) ir kviečia visus mažuosius pacientus pasitikrinti dantukus profilaktiškai ar ištikus bėdai. Vaikų dantų gydymas mūsų klinikose – patikimų, nepriekaištingai dirbančių ir atsakingų gydytojų rankose.

Su mažaisiais pacientais dirbantys mūsų komandos specialistai žino, kad pirmasis apsilankymas pradedamas vaiko paruošimu. Šio pasiruošimo metu gydytojai kalbina vaikus, padeda susipažinti su odontologo kabinetu ir jame esančia technika, kad ši mažajam pacientui nebūtų tokia gąsdinanti. Tokio pokalbio metu vaikas atsipalaiduoja, nukreipia mintis kita linkme, efektyviai mažinamas stresas. Tik tada, kai pacientas būna pasiruošęs ir atsipalaidavęs, pradedamas gydymo procesas. Jei reikia, naudojama nejautra, siekiant vaiką apsaugoti nuo menkiausio diskomforto dantukų gydymo metu. Kiti vizitai pas odontologą paprastai jau būna kur kas malonesni, be didelės baimės ir nerimo, nes vaikas jau žino, kad nejaus skausmo ir apsilankymas pas dantukų gydytoją bus nebaisus.

Vaikas šypsosi

Kai vaikas pasiruošęs dantų apžiūrai ir gydymui, odontologas įvertina vaiko dantukus. Jei tai profilaktinė apžiūra, tuomet tėvams suteikiama informacija apie vaiko dantų būklę, potencialias problemas, taip pat informuojama, kuriuos dantukus reikia taisyti, jei tokių yra. Jei pas odontologą mažasis pacientas atvedamas jau esant problemai, pavyzdžiui, su skaudamu dantuku, tai po pasiruošimo ir apžiūros sudaromas gydymo planas. Pieniniai ar nuolatiniai dantukai plombuojami, jei reikia, valomi dantų šaknų kanalai.

Mūsų odontologijos klinikose Vilniuje suteikiamas visapusis vaikų dantų gydymas. Taip pat imamasi reikiamų profilaktinių priemonių, pavyzdžiui, išdygusius ir pilnai užaugusius nuolatinius dantukus dengiame silantais, užtikrinančiais krūminių dantukų apsaugą nuo dantų ėduonies net iki dešimtmečio!

Be gydymo paslaugų, suteikiame vaikams ir tėvams naudingos informacijos apie tinkamą vaikų dantų priežiūrą, taisyklingą dantukų valymą, mat pastebime, kad neretai ir patys tėveliai nežino, kaip taisyklingai valyti vaikų dantukus.

Registruotis vizitui

Kiek kainuoja vaikų dantų gydymas?

Vaikų dantukų gydymo kainos mūsų klinikose yra labai patrauklios, kadangi siekiame, jog visi tėveliai turėtų galimybę tinkamai pasirūpinti savo atžalų dantukais. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį. Dantų gydymo kainą suponuoja danties pažeidimas ir konkretus gydymo planas. Paprastai dantuko gydymas su nuskausminimu kainuoja 30 eurų.
Kaip minėjome, neretai mažieji pacientai, ypač tie, kurie lankosi pas odontologą pirmą kartą, jaučia didelę baimę, nerimą ir stresą. Norėdami padėti vaikui to atsikratyti ir apsilankymą pas dantukų gydytoją paversti kuo geresne patirtimi, siūlome pusvalandžio vaiko paruošimą odontologiniam gydymui. Šios paslaugos kaina – iki pusės val. nuo 10 iki 30 eurų, bet nauda nepamatuojama.